Jdi na obsah Jdi na menu
 


vezměte si si kočku z útulku

12. 7. 2008
Vážení a milí kočičí přátelé,

protože je tu opět léto a s ním jako každý rok touto dobou spousty a spousty nechtěných koťat, které nám lidi hlásí, obracíme se na Vás, abychom Vás poprosily o pomoc.

Jak jistě mnozí víte, financujeme naši činnost především z dobrovolných příspěvků kočkomilné veřejnosti – v roce 2007 tvořily tyto příspěvky 88 % našich celkových příjmů. Město Hodonín nás nijak nepodporuje, žádost o grant, kterou jsme v loňském roce podaly, zamítlo. Dvěma dalším žádostem o grant bylo naštěstí vyhověno a podařilo se nám získat i několik finančních sponzorských darů od soukromých firem. V roce 2008 jsme prozatím obdržely finanční sponzorský dar od firmy ČEZ, a.s. Naše pravidelné měsíční příjmy činí zhruba polovinu našich nákladů. Zbytek vždy sháníme jak se dá, nyní se však ocitáme ve vážné finanční tísni, protože rezervy tvořené právě z grantů a sponzorských darů jsou vyčerpány a nové žádosti o grant budeme moci podat opět až koncem roku. V depozitech máme 67 koček, dalších 17 koček (převážně koťat) přijmeme po vakcinaci. Kromě těchto koček krmíme i více než 100 koček venkovních plachých, které po kastraci žijí v původních lokalitách. Koťata jsou navíc mnohem náchylnější k infekcím a nemocem, takže je léčíme a krmíme kvalitní stravou – což znamená další zvýšené výdaje.

Práce je hodně, koťat ještě více, zájemci o kočku žádní, peníze dochází. Milí kočkomilové, obracíme se opět na Vás, protože bez Vás to nezvládneme - prosíme, pomozte nám. Pomůže jakýkoliv materiální dar v podobě krmiva či steliva, jakákoliv – i sebemenší – finanční částka. Velmi by nám pomohlo, kdybyste se rozhodli pomáhat nám pravidelně např. formou zadání trvalého příkazu ve Vaší bance, neboť právě pravidelná pomoc nám alespoň zčásti zajišťuje tolik potřebnou jistotu i pro další období. Finanční příspěvky si dle zákona o dani z příjmů můžete odečíst od základu daně.

Tento týden jsme na naše webové stránky umístily zprávu o činnosti za 2. čtvrtletí roku 2008, kde najdete více podrobností o naší činnosti a finanční situaci. Přečíst si ji můžete pod tímto odkazem: http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/zpravy-o-nasi-cinnosti/2.ctvrtleti2008 . Podívejte se prosím též do rubriky Dárky, kde si můžete za Váš příspěvek vybrat některý z výrobků: http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/Darky . V rubrice Pomozte nám pak najdete informace o dalších formách pomoci: http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/pomozte-nam .

Omlouváme se za nevyžádaný e-mail a prosíme, abyste zvážili naši prosbu.

S přáním krásného léta

Naďa Tomalová a Lucie Malečková


Kočky SOS
hodonínská depozita
IČO: 27026205, č.účtu: 177627810 / 0600
Mob. 724 142 463
http://www.kocky-hodonin.estranky.cz
e-mail: Kocky.SOS@seznam.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář