Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super novinka!lázně pro kočku

7. 9. 2008

Lázně pro kočky Cat SPA

Báječné kočičí lázně s masážními prvky. Průměr 51 cm.

Produktová sekce: Relaxační centrum - lázně pro kočky Hagen

Lázně pro kočky Cat SPA

Místo zábavy i péče pro Vaši kočku Ať jste doma nebo pryč, Cat SPA (tzv. kočičí lázně) poskytují Vaší kočce zkušenosti a péči, kterou si zasluhuje. Při prvním setkání s Cat SPA řada koček reaguje tím, že se okamžitě přiblíží, tře se, kutálí nebo okusuje gumový stimulátor. Budete ohromeni! Kočky milují, když je jejich majitel pohladí nebo podrbe. Přirozeně to vyhledávají třením se o nohu, zeď, židle atd. Je to součástí jejich chování, důležitý způsob komunikace. Navíc, když se kočky třou bradou, tlamičkou nebo tvářemi, jejich lícní žlázy vylučují feromony, které mají na kočky uklidňující účinky. Vytvořený na základě intenzivního výzkumu a pozorování kočičího chování a reakcí, Cat SPA je první výrobek, který nabízí okamžitou radost, potěšení, rozptýlení a zábavu.

Návod k použití:
  

Masážní vlnky: Pevné vystouplé zvlnění funguje jinak než kartáč. Možnost vniknout hluboko do srsti poskytuje potěšení z tření na hlavě, krku a tváři.
Akupresurní podložky: Vynikající smyslový zážitek. Kočky milují pocit nerovného povrchu pod svými tlapkami. Často na této podložce usínají.
Gumový stimulátor: Neodolatelná výzva pro kočky omezuje přístup k bylinné směsi. Okusování gumového výčnělku masíruje a čistí zuby a dásně. Tření brady a tváří stimuluje žlázy.
Kartáč: Pro auto-masáž a kartáčování. Stimuluje lícní a zádové žlázy a současně poskytuje intenzivní masáž. Snadná údržba všechny části jsou odnímatelné, aby byla ulehčena údržba. Směs bylin přiložena; dle Vašeho úsudku ji můžete nasypat do misky pod gumovým stimulátorem a mezi kartáč. Kočka pocítí úplný smyslový zážitek. Zvýšený okraj a sklon akupresurní podložky zabrání roznesení bylinné směsi po místnosti. Protiskluzová ochrana gumové podložky zabraňují posunování a zároveň poškrábání podlahy.
http://www.petgadgets.com/Images/MonkMassagelg.jpgObrázek “http://www.indulgedfurries.com/pet_img/cats/CatSpa.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Příbuzné k:

Díl stimulátor na 103-50034


Díl masážní na Cat Spa

                                                                                    zdroj:www.eko-exo.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář